Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Bezjak Boštjan (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Ajdovec Rafael |
Št. gledalcev: | 50 |
Tinex Šenčur | |||
---|---|---|---|
Z |
Postojna | 1 : 4 | Tinex Šenčur |
Z |
Tinex Šenčur | 3 : 1 | Svoboda Ljubljana |
P |
Ilirija 1911 | 3 : 1 | Tinex Šenčur |
P |
Tinex Šenčur | 1 : 2 | Elta Izola |
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Tinex Šenčur |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Svoboda Ljubljana | 1 : 6 | Brinje Grosuplje |
P |
Tinex Šenčur | 3 : 1 | Svoboda Ljubljana |
N |
Svoboda Ljubljana | 1 : 1 | Fama Vipava |
P |
Postojna | 3 : 0 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 1 : 6 | Ilirija 1911 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Šenčur | 9 | 7 | 0 | 2 | 19 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 9 | 2 | 0 | 7 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Šenčur | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Šenčur | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 |
23/24 | 18.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 29.03.2024, ob 19.00 | Eltron Šenčur | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 16.09.2023, ob 16.30 | Svoboda Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 1:3 | (1:2) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 25.03.2023, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 03.09.2022, ob 19.00 | Tinex Šenčur | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 24.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 14.05.2022, ob 17.00 | Tinex Šenčur | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 23.10.2021, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 1:4 | (0:1) |
20/21 | 19.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 05.06.2021, ob 17.00 | Tinex Šenčur | - | NK Svoboda Ljubljana | 3:1 | (1:0) |
20/21 | 6.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 19.09.2020, ob 16.00 | Tinex Šenčur | - | NK Svoboda Ljubljana | 2:5 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 26.10.2019, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 2:3 | (1:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | 2 : 4 | TKK Tolmin |
Arol Škofja Loka | 5 : 1 | Zagorje |
Žiri | 2 : 1 | Šobec Lesce |
Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Tinex Šenčur | 3 : 1 | Svoboda Ljubljana |
Fama Vipava | 1 : 0 | Postojna |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |