Sodniki: | Kos Blaž (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Komel Otmar |
Št. gledalcev: | 15 |
TKK Tolmin | |||
---|---|---|---|
Z |
TKK Tolmin | 2 : 0 | Adria |
Z |
Sava Kranj | 2 : 4 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 5 : 1 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 6 : 0 | Šobec Lesce |
Sava Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Zagorje | 0 : 6 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 2 : 4 | TKK Tolmin |
Z |
Adria | 0 : 3 | Sava Kranj |
Z |
Sava Kranj | 2 : 0 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 2 : 0 | Sava Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Tolmin | 13 | 5 | 5 | 3 | 35 | ||
NK Sava Kranj | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 7 | 2 | 4 | 1 | 19 | ||
NK Sava Kranj | 7 | 1 | 4 | 2 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | ||
NK Sava Kranj | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 |
22/23 | 25.krog | Kranj, Športni center Stražišče, 20.05.2023, ob 17.30 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 0:6 | (0:2) |
22/23 | 12.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 29.10.2022, ob 15.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 6:0 | (3:0) |
21/22 | 24.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 14.05.2022, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 5:5 | (1:4) |
21/22 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 23.10.2021, ob 15.00 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 3:2 | (2:1) |
20/21 | 19.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 05.06.2021, ob 17.00 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 2:4 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 01.05.2021, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 07.09.2019, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 2:2 | (1:1) |
13/14 | 25.krog | Kranj, ŠP Stražišče, 31.05.2014, ob 18.00 | - | NK Tolmin | 2:3 | (0:2) | |
13/14 | 12.krog | Tolmin, Brajda, 09.11.2013, ob 14.00 | - | NK Sava Kranj | 1:1 | (1:0) | |
09/10 | 22.krog | Kranj, ŠP Stražišče, 09.05.2010, ob 17.00 | - | NK Tolmin | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 9.krog | Tolmin, brajda, 10.10.2009, ob 15.30 | - | NK Sava Kranj | 4:0 | (1:0) | |
08/09 | 22.krog | Tolmin, Na Brajdi, 02.05.2009, ob 17.00 | - | NK Sava Kranj | 0:1 | (0:0) | |
08/09 | 9.krog | STRAŽIŠČE, ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE, 04.10.2008, ob 16.00 | - | NK Tolmin | 2:1 | (1:1) |
12. krog | ||
---|---|---|
Adria | 1 : 0 | Svoboda Ljubljana |
TKK Tolmin | 1 : 1 | Sava Kranj |
Brinje Grosuplje | 5 : 1 | Šobec Lesce |
Tinex Šenčur | 3 : 0 | Zagorje |
Žiri | 1 : 5 | Elta Izola |
Ilirija 1911 | 7 : 0 | Arol Škofja Loka |
Fama Vipava | 1 : 0 | Postojna |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |