6. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  19.09.2020 ob 16.00

Tinex Šenčur

2 : 5

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Ogrin Matej (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
Z
Postojna 1 : 4 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 3 : 1 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 3 : 1 Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 1 : 2 Elta Izola
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Tinex Šenčur
Svoboda Ljubljana
P
Svoboda Ljubljana 1 : 6 Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 3 : 1 Svoboda Ljubljana
N
Svoboda Ljubljana 1 : 1 Fama Vipava
P
Postojna 3 : 0 Svoboda Ljubljana
P
Svoboda Ljubljana 1 : 6 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 3 2 0 1 8
Svoboda Ljubljana 3 1 0 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 2 1 0 1 5
Svoboda Ljubljana 2 1 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 1 1 0 0 3
Svoboda Ljubljana 1 0 0 1 2



Vse medsebojne tekme

20/21  19.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 05.06.2021, ob 17.00  Tinex Šenčur - Svoboda Ljubljana 3:1  (1:0) 
20/21  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 19.09.2020, ob 16.00  Tinex Šenčur - Svoboda Ljubljana 2:5  (1:2) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 26.10.2019, ob 15.00  Svoboda Ljubljana - Tinex Šenčur 2:3  (1:1) 

6. krog
Zagorje 0 : 2 Postojna
Arol Škofja Loka 1 : 0 Sava Kranj
Tinex Šenčur 2 : 5 Svoboda Ljubljana
Žiri 2 : 2 Fama Vipava
Elta Izola 2 : 0 Šobec Lesce
Adria 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 19 52
2 Elta Izola 19 42
3 Tinex Šenčur 19 34
4 Brinje Grosuplje 19 33
5 Fama Vipava 19 29
6 Postojna 19 25
7 Svoboda Ljubljana 19 22
8 TKK Tolmin 19 35
9 Žiri 19 26
10 Adria 19 24
11 Sava Kranj 19 23
12 Arol Škofja Loka 19 17
13 Šobec Lesce 19 11
14 Zagorje 19 3

STRELCI
1. Dejan Djermanović 16
2. Aleksandar Đokić 13
3. Ladislav Stanko 12
Matej Žižmond 12
5. Milan Đajič 11
Grega Debenjak 11
7. Tomaž Rodica 10
Samo Kokalj 10
Jaka Štromajer 10
10. Goran Trivunović 9
11. Izidor Erazem Kamšek 8
Ermin Čamdžić 8
Lan Piskule 8
Armin Pašić 8
15. Kristjan Sredojević 7
Al Mahič 7
17. Bine Kavčič 6
Jan Koblar 6
Nermin Beganović 6
Boštjan Frelih 6

DELI NA

0