18. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  18.11.2023 ob 13.30

Tabor Sežana

2 : 2

TKK Tolmin


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
N
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 0 1 1 3
NK Tolmin 2 1 1 0 5
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 1 0 1 0 2
NK Tolmin 1 0 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 1 0 0 1 1
NK Tolmin 1 1 0 0 3



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 18.11.2023, ob 13.30  Tabor Sežana - NK Tolmin 2:2  (0:1) 
23/24  3.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 25.10.2023, ob 15.00  TKK Tolmin - CB24 Tabor Sežana 3:1  (2:1) 

18. krog
Krka 2 : 1 Dravinja
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Bilje
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA