10. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  25.09.2023 ob 16.00

Bilje

2 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bilje
Z
Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Krka 1 : 0 Bilje
N
Bilje 0 : 0 Dravinja
N
Jadran Dekani 2 : 2 Bilje
P
Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 8 4 2 2 12
Rudar Velenje 8 2 2 4 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 1 1 1 6
Rudar Velenje 3 1 1 1 7
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 3 1 1 6
Rudar Velenje 5 1 1 3 4



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.04.2024, ob 18.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 1:2  (0:2) 
23/24  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 25.09.2023, ob 16.00  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
22/23  22.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 25.03.2023, ob 15.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 0:0  (0:0) 
22/23  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 09.09.2022, ob 16.30  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 4:3  (1:0) 
21/22  26.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 23.04.2022, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 0:1  (0:0) 
21/22  11.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 09.10.2021, ob 15.30  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
20/21  20.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.05.2021, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 2:1  (1:1) 
20/21  2.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.08.2020, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 1:2  (0:0) 

10. krog
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Ilirija 1911
Primorje eMundia 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Dravinja
TKK Tolmin 2 : 2 Jadran Dekani
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Bilje 2 : 2 Rudar Velenje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA