9. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  20.09.2023 ob 18.00  | Prenos: Stream nzs.si

Krka

2 : 3

Primorje eMundia


Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 100
Krka
54 Luka Čadež V
3 Hamza Mešanović
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
8 Gregor Medle
9 Robert Perić-Komšić
14 Tihomir Maksimović
17 Adis Hodžić
21 Josip Krznarić K
28 Kristijan Blaževski


Rezervni igralci
31 Jakov Borna Žaja V
11 Enej Jarkovič
12 Lan Milanović
15 Jan Patrik Gabrovec
16 Eleftherios Vasileios Vasileiou
23 Niki Radovič
24 Niko Miočić
27 Luka Marković
44 Tilen Kovačič

Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
8 Tarik Čandić
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Christian Correia Lotitto
14 Nikola Grujić
16 David Stanojević
19 Gregor Cigoj
20 Anže Breščak
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič

Trener
Agron Šalja

Trener
Milan Anđelković

Sodnik
Uroš Rađević

Zadetki
Tihomir Maksimović 1 : 0 1'
Žan Bešir 1 : 1 47'
Maj Fogec 1 : 2 63'
Kristijan Blaževski 2 : 2 74'
Dušan Ignjatović 2 : 3 91'

Dogodki
Žan Bešir 44'
Menjava Kovačič /  Žur 46'
Menjava Gulič /  Jerin 61'
Menjava Radovič /  Maksimović 64'
Adis Hodžić 64'
Menjava Gabrovec /  Medle 73'
Menjava Ignjatović  /  Zavnik 75'
Menjava Marković /  Perić-Komšić 79'
Adis Hodžić 83'
Tilen Kovačič 91'
Menjava Stanojević /  Čandić 93'

9. krog
Dravinja 5 : 2 Tabor Sežana
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Ilirija 1911 0 : 4 Gorica
Krka 2 : 3 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 1 : 1 Triglav Kranj
Nafta 1903 3 : 0 TKK Tolmin
Jadran Dekani 0 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
Rudar Velenje 2 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA