8. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  16.09.2023 ob 16.00

TKK Tolmin

3 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Z
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 3
Rudar Velenje 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 3
Rudar Velenje 1 0 0 1 0
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 0 0 0 0 0
Rudar Velenje 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  8.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 16.09.2023, ob 16.00  TKK Tolmin - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA