7. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  09.09.2023 ob 16.30

Rudar Velenje

0 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 2 Vitanest Bilje
Z
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 7 1 1 5 6
ND Beltinci 7 5 1 1 9
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 0 1 3 3
ND Beltinci 4 3 1 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 1 0 2 3
ND Beltinci 3 2 0 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  22.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 23.03.2024, ob 14.00  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
23/24  7.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 09.09.2023, ob 16.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:1) 
22/23  16.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.11.2022, ob 13.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 2:2  (0:1) 
22/23  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 29.07.2022, ob 18.00  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 2:0  (0:0) 
21/22  18.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 27.11.2021, ob 13.30  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 0:3  (0:3) 
21/22  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.08.2021, ob 17.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 1:2  (1:2) 
20/21  15.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.04.2021, ob 17.00  NK Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:0) 

7. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Gorica
Dravinja 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Vitanest Bilje 2 : 1 TKK Tolmin
Rudar Velenje 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 1 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 0 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Nafta 1903 26 54
2 Gorica 26 51
3 Beltinci Klima Tratnjek 26 50
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 26 45
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 26 32
9 Vitanest Bilje 26 29
10 Dravinja 26 29
11 Jadran Dekani 25 29
12 TKK Tolmin 26 28
13 Krka 26 26
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 26 24
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 14
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 11
5. Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Marko Brkić 7
Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA