2. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  30.08.2023 ob 17.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 4

Brinje Grosuplje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Brinje Grosuplje
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 0 3 3
NK Brinje-Grosuplje 4 3 0 1 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 0 2 0
NK Brinje-Grosuplje 2 2 0 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 3
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 14.00  Brinje Grosuplje - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:0  (1:0) 
23/24  2.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 30.08.2023, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - NK Brinje-Grosuplje 0:4  (0:1) 
22/23  24.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 10.04.2023, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - NK Brinje-Grosuplje 0:1  (0:1) 
22/23  9.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 25.09.2022, ob 16.00  Brinje Grosuplje - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:3  (1:2) 

2. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Primorje eMundia 1 : 0 TKK Tolmin
Krka 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 6 : 1 Dravinja
Ilirija 1911 0 : 2 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Tabor Sežana 1 : 5 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA