1. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  30.07.2023 ob 18.00

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Kurež Anej (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 500
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
6 Gal Dvoršak
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
45 Ivan Težački
47 Alan Kaučič
66 Vito Štrakl
88 Marin Rantaša
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
31 Stefan Moćić V
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
11 Bruno Bujan
19 Denis Leban
20 Jure Kokol
27 Nejc Slokan
77 Adis Emruli

Primorje eMundia
32 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
4 Fabricio Lusa
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
16 David Stanojević
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
6 Christian Correia Lotitto
8 Tarik Čandić
19 Gregor Cigoj
20 Anže Breščak
23 Miha Zavadlav
24 Dušan Ignjatović

Trener
Damjan Gajser

Trener
Milan Anđelković

Sodnik
Žan Jazbec

Zadetki
Matic Zavnik (11m) 0 : 1 15'
Robert Čakš 1 : 1 33'

Dogodki
Gal Dvoršak 15'
Menjava Correia Lotitto /  Petek 46'
Menjava Bujan /  Čakš 61'
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 61'
Menjava Čandić /  Lusa 74'
Menjava Vodeb /  Štrakl 75'
Menjava Emruli /  Kralj 75'
Nik Jermol 81'

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA