1. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  29.07.2023 ob 18.00  | Prenos: Stream nzs.si

Tabor Sežana

2 : 2

Triglav Kranj


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
Z
Krka 0 : 5 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 3 : 1 Dravinja
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Tabor Sežana
P
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Tabor Sežana
Triglav Kranj
N
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 1 3 0 4
Triglav Kranj 4 0 3 1 3
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 0 2 0 2
Triglav Kranj 2 0 2 0 2
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 1 0 2
Triglav Kranj 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Kranj, Športni center Kranj, 04.11.2023, ob 17.00  Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 1:2  (1:1) 
23/24  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 29.07.2023, ob 18.00  Tabor Sežana - Triglav Kranj 2:2  (1:0) 
03/04  17.krog  Sežana, 23.11.2003, ob 14.00  - Triglav Kranj 0:0  (0:0) 
03/04  6.krog  Kranj, 07.09.2003, ob 16.00  - CB24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA