12. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  16.10.2021 ob 15.00

Jadran Dekani

2 : 0

Rogaška


Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Gerkman Borut (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 4 : 0 Primorje
Z
Drava Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 1 Roltek Dob
N
Jadran Dekani 1 : 1 Nafta 1903
P
Krško 2 : 1 Jadran Dekani
Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Triglav Kranj
Z
Rudar Velenje 2 : 3 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Primorje
Z
Rogaška 3 : 0 Drava Ptuj
P
Roltek Dob 2 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 7 2 0 5 8
Rogaška 7 5 0 2 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 2 0 2 7
Rogaška 4 2 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 3 0 0 3 1
Rogaška 3 3 0 0 8



Vse medsebojne tekme

21/22  12.krog  Dekani, Športni park Dekani, 16.10.2021, ob 15.00  Jadran Dekani - Rogaška 2:0  (0:0) 
19/20  20.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 07.03.2020, ob 15.00  Rogaška - Jadran Dekani 2:1  (0:0) 
19/20  5.krog  Dekani, Športni park Dekani, 24.08.2019, ob 17.00  Jadran Dekani - Rogaška 3:1  (2:1) 
18/19  30.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.05.2019, ob 17.00  Rogaška - Jadran Dekani 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Dekani, Športni park Dekani, 10.11.2018, ob 14.00  Jadran Dekani - Rogaška 2:3  (1:0) 
17/18  29.krog  Dekani, Športni park Dekani, 19.05.2018, ob 15.30  Jadran Dekani - Rogaška 0:6  (0:3) 
17/18  14.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.11.2017, ob 14.00  Rogaška - Jadran Dekani 3:0  (2:0) 

12. krog
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
Triglav Kranj 3 : 0 Vitanest Bilje
Nafta 1903 1 : 1 Krka
Roltek Dob 0 : 2 Gorica
Krško 0 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 2 : 0 Rogaška
Primorje 3 : 0 Fužinar Vzajemci
Rudar Velenje 4 : 1 Brežice 1919 Terme Čatež

LESTVICA
1 Gorica 18 46
2 Triglav Kranj 18 41
3 Rogaška 18 31
4 Nafta 1903 17 29
5 Fužinar Vzajemci 18 26
6 Roltek Dob 17 25
7 Rudar Velenje 18 25
8 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
9 Primorje 18 24
10 Krka 18 21
11 Vitanest Bilje 18 21
12 Jadran Dekani 18 19
13 Krško 18 18
14 Ilirija 1911 18 17
15 Drava Ptuj 18 14
16 Brežice 1919 Terme Čatež 18 12

STRELCI
1. Tin Matić 14
2. Brian Sousa Saramago 12
3. Vedran Vinko 11
4. Alen Krajnc 10
5. Etien Velikonja 8
Jakob Kodermac 8
7. Nermin Haljeta 7
Edi Horvat 7
Nejc Gradišar 7
Vito Batistić 7
11. Stefan Stevanović 6
Nik Jermol 6
Gašper Jovan 6
14. Andrej Pavlović 5
Jakov Katuša 5
Marsel Stare 5
Gal Grobelnik 5
Matic Marcius 5
Rene Šolaja 5
Žan Leban 5

DELI NA