6. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  31.08.2019 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

4 : 1

Jadran Dekani

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Koper 4 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 3 2 0 18
Jadran Dekani 5 0 2 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 11
Jadran Dekani 3 0 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 7
Jadran Dekani 2 0 1 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 31.08.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Jadran Dekani 4:1  (1:0) 
18/19  27.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.05.2019, ob 17.00  Jadran Dekani - Fužinar Vzajemci 4:5  (4:1) 
18/19  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.10.2018, ob 15.00  Fužinar - Jadran Dekani 1:1  (0:1) 
17/18  26.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 28.04.2018, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Jadran Dekani 6:0  (2:0) 
17/18  11.krog  Dekani, Športni park Dekani, 15.10.2017, ob 15.30  Jadran Dekani - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Krško 0 : 1 Brda
Rogaška 0 : 0 Krka
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Koper 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA