5. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  24.08.2019 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

0 : 2

Kalcer Radomlje

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
P
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Kalcer Radomlje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 0 2 3 3
Kalcer Radomlje 5 3 2 0 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 0 3 1
Kalcer Radomlje 3 3 0 0 9
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 2 0 2
Kalcer Radomlje 2 0 2 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 24.08.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Kalcer Radomlje 0:2  (0:1) 
18/19  26.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 04.05.2019, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
18/19  11.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 14.10.2018, ob 15.30  Kalcer Radomlje - Fužinar 1:1  (0:1) 
17/18  19.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 11.04.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Fužinar Ravne Systems 1:1  (1:0) 
17/18  4.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 26.08.2017, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Kalcer Radomlje 1:5  (1:3) 

5. krog
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje
Krka 3 : 1 Krško

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA