Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 115 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Domžale |
Z |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | A2S Celje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 4 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | ||
Triglav Kranj | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | ||
Triglav Kranj | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 |
21/22 | 22.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 4:0 | (1:0) |
20/21 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 2:1 | (0:0) |
19/20 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 13.30 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 2:3 | (2:1) |
18/19 | 6.krog | Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
14/15 | 23.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 2:4 | (1:2) | |
14/15 | 8.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 14.30 | - | ND Ilirija | 3:0 | (3:0) | |
13/14 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 23.08.2013, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Mura |
Drava Ptuj | 1 : 6 | Domžale |
Krka | 1 : 1 | A2S Celje |
Koper | 1 : 4 | Brinje Grosuplje |
Bravo Nova KBM | 2 : 0 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Radomlje | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |