25. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT |  14.05.2022 ob 14.00

Mura

3 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč)
Delegat: Pišek Slavko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Maribor 5 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 9 4 2 3 13
Olimpija Ljubljana 9 3 2 4 13
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 2 1 1 8
Olimpija Ljubljana 4 1 1 2 6
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 2 1 2 5
Olimpija Ljubljana 5 2 1 2 7



Vse medsebojne tekme

22/23  7.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.09.2022, ob 14.30  Olimpija Ljubljana - Mura 2:0  (2:0) 
21/22  25.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.05.2022, ob 14.00  Mura - Olimpija Ljubljana 3:2  (0:1) 
21/22  12.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.12.2021, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Mura 2:2  (0:1) 
20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2020, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Mura 1:2  (1:1) 
19/20  13.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.11.2019, ob 14.00  Mura - Olimpija Ljubljana 2:3  (2:1) 
18/19  21.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.04.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Mura 0:1  (0:1) 
18/19  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 29.09.2018, ob 15.30  Mura - Olimpija Ljubljana 2:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 14.03.2018, ob 15.00  Mura - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
17/18  5.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 09.09.2017, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Mura 2:0  (1:0) 

25. krog
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
Triglav Kranj 1 : 3 A2S Celje
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA