Sodniki: | Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 30 |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
P |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | ||
Mura | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | ||
Mura | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 |
23/24 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.02.2024, ob 14.00 | Mura | - | Bravo Mastercard | 0:4 | (0:0) |
23/24 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 16.08.2023, ob 17.30 | Bravo Mastercard | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
22/23 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 16.04.2023, ob 14.30 | Bravo Mastercard | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 8.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 01.10.2022, ob 15.30 | Mura | - | Bravo | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 13.04.2022, ob 11.00 | Bravo Mastercard | - | Mura | 2:1 | (0:0) |
21/22 | 6.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.09.2021, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 4:1 | (2:1) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.05.2021, ob 17.00 | Bravo Mastercard | - | Mura | 2:3 | (1:3) |
19/20 | 8.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.10.2019, ob 15.30 | Mura | - | Bravo | 4:2 | (2:2) |
18/19 | 15.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.11.2018, ob 14.00 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2018, ob 17.30 | Bravo Publikum | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.05.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 12.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 28.10.2017, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Domžale |
Drava Ptuj | 0 : 6 | Triglav Kranj |
Radomlje | 2 : 3 | Nova KBM Aluminij |
Koper | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krka | 1 : 3 | Maribor |
Bravo Mastercard | 2 : 1 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | A2S Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |