Sodniki: | Celjer Tilen (glavni sodnik), Gerkman Borut (1. pomoč), Pahulje Erazem (2. pomoč) |
Delegat: | Radovanović Mijat |
Št. gledalcev: | 80 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 11 | 7 | 3 | 1 | 20 | ||
Kalcer Radomlje | 11 | 1 | 3 | 7 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 |
23/24 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.02.2024, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | Ilirija Extra-Lux | 0:4 | (0:2) |
23/24 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.08.2023, ob 17.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 26.04.2023, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 2:4 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 12.10.2022, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.03.2022, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 17.00 | Radomlje | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.05.2021, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.08.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.05.2019, ob 17.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 27.10.2018, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Nova KBM Aluminij | 3 : 4 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Radomlje |
Mura | 7 : 0 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 0 : 2 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |