Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Alijagić Isak (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | ||
Triglav Kranj | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | ||
Triglav Kranj | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
Triglav Kranj | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 |
21/22 | 22.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 6.krog | Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
14/15 | 23.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 4:1 | (1:1) | |
14/15 | 8.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30 | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 4.krog | Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Radomlje | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Nova KBM Aluminij | 1 : 1 | Mura |
Drava Ptuj | 0 : 3 | Domžale |
Krka | 1 : 2 | A2S Celje |
Koper | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
Bravo Mastercard | 2 : 2 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |