Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Antič Mihael (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: | 70 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | ||
Koper | 11 | 6 | 3 | 2 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | ||
Koper | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30 | Koper | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 3:2 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:2 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
14/15 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00 | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30 | - | Koper | 0:4 | (0:3) | |
13/14 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00 | - | Koper | 2:1 | (2:1) | |
13/14 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 5:3 | (2:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 3 : 1 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Koper |
A2S Celje | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Radomlje | 2 : 3 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |