Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč) |
Delegat: | Nikolić Milovan |
Št. gledalcev: | 25 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 2 : 0 | Koper |
Z |
Koper | 2 : 1 | Bravo Mastercard |
N |
Koper | 0 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 1 : 0 | Koper |
N |
Koper | 2 : 2 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
Koper | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
Koper | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 |
23/24 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 03.11.2023, ob 14.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 19.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 18.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 03.09.2022, ob 13.30 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 4:3 | (1:1) |
21/22 | 22.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 23.04.2022, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 16.10.2021, ob 17.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (2:0) |
20/21 | 2.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 19.08.2020, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:4 | (0:3) |
2. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | A2S Celje |
Kalcer Radomlje | 2 : 3 | Maribor |
Gorica | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 4 | Koper |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Mura |
Aluminij | 2 : 2 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |