1.krog |
09.09.2023 ob 18.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
2.krog |
09.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | 1 : 1 | Koper |
2.krog |
09.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Ljubljana | 1 : 2 | ŽNK Radomlje |
3.krog |
23.09.2023 ob 15.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Krim Hubat | 0 : 9 | ŽNK Radomlje |
4.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Cerklje |
4.krog |
23.09.2023 ob 17.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Radomlje | 6 : 0 | Primorje |
5.krog |
07.10.2023 ob 11.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Radomlje | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
6.krog |
07.10.2023 ob 11.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Koper Obala | 1 : 3 | ŽNK Radomlje |
6.krog |
07.10.2023 ob 12.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Radomlje | 5 : 0 | ŽNK Ljubljana |
7.krog |
21.10.2023 ob 10.00 |
Radomlje | : | ŽNK Krim | |
8.krog |
21.10.2023 ob 15.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 3 | ŽNK Radomlje |
8.krog |
21.10.2023 ob 16.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Radomlje | 1 : 3 | ŽNK Cerklje |
9.krog | 13.04.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | : | ŽNK Radomlje |
10.krog | 13.04.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Radomlje | : | Koper |
10.krog | 13.04.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Ljubljana | : | ŽNK Radomlje |
11.krog | 20.04.2024 | Krim Hubat | : | ŽNK Radomlje | |
12.krog | 27.04.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | : | ŽNK Cerklje |
12.krog | 27.04.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | : | Primorje |
13.krog | 04.05.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | : | ŽNK Olimpija Ljubljana |
14.krog | 04.05.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper Obala | : | ŽNK Radomlje |
14.krog | 04.05.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | : | ŽNK Ljubljana |
15.krog | 18.05.2024 | Radomlje | : | ŽNK Krim | |
16.krog | 18.05.2024 | Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | : | ŽNK Radomlje |
16.krog | 18.05.2024 | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | : | ŽNK Radomlje |
ŽNK RADOMLJE |
---|
Prešernova cesta 43 1235 Radomlje tel: fax: email: info@znk-radomlje.si www: www.znk-radomlje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elina Hamulić | 13 |
2. | Kaja Brus | 5 |
3. | Ota Stipančevič | 3 |
4. | Tanaja Sinanović | 2 |
Mia Džafić | 2 | |
6. | Brina Zajc | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Cerklje | 11 | 33 | |
2 | Radomlje | 11 | 25 | |
3 | Koper Obala | 11 | 22 | |
4 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 11 | 15 | |
5 | Ljubljana | 11 | 7 | |
6 | Primorje Gaia Naturelle | 11 | 2 | |
7 | Krim Hubat | 6 | 1 |