1.krog |
12.08.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 0 : 2 | Bravo |
2.krog |
19.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Nova KBM | 2 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
3.krog |
26.08.2023 ob 15.30 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 1 | Bravo |
4.krog |
02.09.2023 ob 12.00 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Nova KBM | 4 : 2 | Krka |
5.krog |
09.09.2023 ob 15.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 0 : 6 | Bravo |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Bravo |
7.krog |
16.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 1 : 1 | Celje |
8.krog |
04.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 0 : 2 | Bravo |
9.krog |
30.09.2023 ob 12.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 1 : 1 | Domžale |
10.krog |
08.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 2 | Bravo |
11.krog |
18.10.2023 ob 11.15 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 0 : 0 | ŠD Šenčur |
12.krog |
31.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Bravo |
13.krog |
05.11.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 4 : 0 | Aluminij |
14.krog |
25.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 3 : 1 | Maribor |
15.krog |
18.11.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Bravo |
16.krog |
24.02.2024 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 4 : 1 | Gorica |
17.krog |
02.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 2 | Bravo |
18.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 3 : 2 | NK Koroška Dravograd |
19.krog |
13.03.2024 ob 14.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 3 : 0 | ND Ilirija |
20.krog |
30.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 3 : 1 | Bravo |
21.krog |
07.04.2024 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 2 : 1 | Mura |
22.krog |
10.04.2024 ob 13.30 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 3 : 3 | Bravo |
23.krog |
14.04.2024 ob 12.30 |
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT | Bravo Nova KBM | 4 : 0 | Koper |
24.krog | Tinex Šenčur | : | Bravo | ||
25.krog | 04.05.2024 | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | : | Olimpija Ljubljana |
26.krog | 18.05.2024 | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Bravo |
BRAVO |
---|
Stadion: Športni park Šiška Ljubljana |
Milčinskega 2 1000 Ljubljana tel: fax: email: info@nk-bravo.si www: www.nk-bravo.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Naj Lulić | 17 |
2. | Jaša Kraševec | 10 |
3. | Jakob Raspet | 6 |
4. | Job Brecelj | 4 |
Andrej Pečar | 4 | |
6. | Matevž Šimnovec | 3 |
7. | Jakub Šupuk | 2 |
Timotej Drobež | 2 | |
Jan Balažic | 2 | |
10. | Aleksander Juvan | 1 |
Aleksej Mikulič | 1 | |
Val Sterle | 1 | |
David Stojanoski | 1 | |
Bor Ceferin | 1 | |
Nik Bizjan | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 24 | 56 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 23 | 54 | |
3 | Maribor | 24 | 53 | |
4 | Bravo Nova KBM | 23 | 53 | |
5 | Domžale | 24 | 39 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 24 | 32 | |
7 | Koper | 24 | 30 | |
8 | Brinje Grosuplje | 24 | 29 | |
9 | Mura | 24 | 28 | |
10 | Aluminij | 23 | 26 | |
11 | Krka | 24 | 21 | |
12 | Tinex Šenčur | 23 | 19 | |
13 | Dravograd | 24 | 14 | |
14 | Gorica | 22 | 12 |