1.krog |
29.07.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Mastercard | 2 : 1 | ND Lendava 1903 |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 3 : 0 | Bravo |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Mastercard | 0 : 2 | Celje |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Mastercard | 1 : 3 | Mura |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Mirna | Krka | 0 : 2 | Bravo |
6.krog |
06.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Bravo Mastercard | 1 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 2 : 2 | Bravo |
8.krog |
15.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
9.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 3 | Bravo |
10.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
11.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš | Maribor | 3 : 2 | Bravo |
12.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT | Bravo Mastercard | 0 : 2 | Koper |
13.krog |
21.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 2 | Bravo |
14.krog |
22.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 1 : 2 | ND Ilirija |
15.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje Korektbau | 4 : 0 | Bravo |
16.krog |
05.12.2023 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 1 : 1 | Bravo |
17.krog |
02.12.2023 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 0 : 0 | Domžale |
18.krog |
08.12.2023 ob 13.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 6 : 0 | Bravo |
19.krog |
23.02.2024 ob 14.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 0 : 4 | Bravo Mastercard |
20.krog |
02.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 1 : 0 | Krka |
21.krog |
11.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Bravo Mastercard |
22.krog |
15.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 3 : 0 | Gorica |
23.krog |
29.03.2024 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Bravo Mastercard |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT | Bravo Mastercard | 2 : 2 | Aluminij |
25.krog |
13.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
26.krog |
19.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Bravo Mastercard | : | Maribor |
27.krog |
26.04.2024 ob 17.00 |
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' | Koper | : | Bravo Mastercard |
28.krog |
06.05.2024 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | : | Tabor Sežana |
29.krog | 11.05.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | : | Bravo Mastercard |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | : | Rudar Velenje Korektbau |
BRAVO |
---|
Stadion: Športni park Šiška Ljubljana |
Milčinskega 2 1000 Ljubljana tel: fax: email: info@nk-bravo.si www: www.nk-bravo.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kobi Bajc | 8 |
2. | Edi Midžan | 4 |
Rok Kopatin | 4 | |
4. | Lan Hribar | 3 |
Luka Pučnik | 3 | |
6. | Andraž Jančič | 2 |
Leo Jusić | 2 | |
8. | Eroll Šabanaj | 1 |
Kevin Benkič | 1 | |
Jakob Raspet | 1 | |
Gal Puconja | 1 | |
Tais Šabotić | 1 | |
Jure Judež | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 25 | 53 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 25 | 52 | |
3 | Mura | 25 | 51 | |
4 | Brinje Grosuplje | 25 | 43 | |
5 | Domžale | 25 | 40 | |
6 | A2S Celje | 24 | 40 | |
7 | Koper | 25 | 36 | |
8 | Kalcer Radomlje | 25 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 25 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 25 | 32 | |
11 | Aluminij | 25 | 28 | |
12 | Krka | 25 | 27 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 25 | 24 | |
14 | Nafta 1903 | 25 | 21 | |
15 | Gorica | 25 | 21 | |
16 | Tabor Sežana | 24 | 20 |