Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŽNK Cerklje 1 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 16.avgust 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Krim RollJet 3 : 1 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 16.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ajdovščina 1 : 11 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 16.avgust 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
2. krog
ŽNK MB Tabor 3 : 1 ŽNK Cerklje
Četrtek, 20.avgust 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 6 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
Četrtek, 20.avgust 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje 1 : 1 ŽNK Krim RollJet
Četrtek, 20.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
3. krog
ŽNK Cerklje 1 : 4 ŽNK Radomlje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
ŽNK Krim RollJet 8 : 0 Ajdovščina
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
4. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 : 1 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 30.avgust 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje 1 : 7 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 30.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Ajdovščina 1 : 3 ŽNK Cerklje
Nedelja, 30.avgust 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
5. krog
ŽNK MB Tabor 3 : 2 ŽNK Radomlje
Nedelja, 6.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Krim RollJet 0 : 4 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 6.september 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 10 : 0 Ajdovščina
Nedelja, 6.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
6. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 5 : 1 ŽNK Radomlje
Nedelja, 13.september 2020 | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona
Ajdovščina 1 : 3 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 13.september 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet 7 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 13.september 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
7. krog
ŽNK Cerklje 1 : 6 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 27.september 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 : 0 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 27.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Radomlje 7 : 0 Ajdovščina
Nedelja, 27.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
8. krog
ŽNK MB Tabor 1 : 3 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 4.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 23 : 0 Ajdovščina
Nedelja, 4.oktober 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 ŽNK Cerklje
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
9. krog
ŽNK Krim RollJet ŽNK Radomlje
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje ŽNK MB Tabor
| ,
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 11.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
10. krog
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 18.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Radomlje 3 : 2 ŽNK Cerklje
Nedelja, 18.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Ajdovščina 0 : 7 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 18.oktober 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
11. krog
ŽNK MB Tabor 0 : 10 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 8.november 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 9 : 1 Ajdovščina
Nedelja, 8.november 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Radomlje
Nedelja, 22.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
12. krog
ŽNK Radomlje ŽNK MB Tabor
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 7 : 0 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 15.november 2020 | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona
Ajdovščina 15:00 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 7.marec 2021 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
13. krog
ŽNK Radomlje 15:00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 14.marec 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor 15:00 Ajdovščina
Nedelja, 14.marec 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Cerklje 15:00 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 14.marec 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
14. krog
ŽNK Krim RollJet 15:00 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 21.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 15:00 ŽNK Cerklje
Nedelja, 21.marec 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Ajdovščina 15:00 ŽNK Radomlje
Nedelja, 21.marec 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT



DELI NA