28. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT |  03.05.2024 ob 17.30

Mura

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Aluminij 2 : 4 Mura
Z
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 1 : 4 Mura
P
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 3 Mura
Koper
P
Koper 0 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 9 4 2 3 13
Koper 9 3 2 4 12
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 3 0 1 7
Koper 4 1 0 3 3
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 2 2 6
Koper 5 2 2 1 9



Vse medsebojne tekme

23/24  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 20.10.2023, ob 18.00  Koper - Mura 1:1  (1:1) 
22/23  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 15.30  Mura - Koper 2:1  (2:1) 
22/23  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 16.30  Koper - Mura 3:1  (1:0) 
21/22  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 05.03.2022, ob 15.00  Koper - Mura 2:2  (1:1) 
21/22  4.krog  Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci, 22.08.2021, ob 17.00  Mura - Koper 1:2  (0:1) 
20/21  10.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 15.00  Mura - Koper 1:0  (1:0) 
19/20  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.09.2019, ob 17.00  Koper - Mura 0:2  (0:1) 
17/18  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 13.00  Koper - Mura 3:0  (0:0) 
17/18  3.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.08.2017, ob 17.30  Mura - Koper 3:0  (1:0) 

28. krog
Mura  :  Koper
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Nafta 1903  :  Rudar Velenje Korektbau
Gorica  :  Aluminij
Krka  :  Maribor
A2S Celje  :  Kalcer Radomlje
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Bravo Mastercard  :  Tabor Sežana

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 24 42
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Tabor Sežana 24 20
16 Gorica 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA