27. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  28.04.2024 ob 17.00

Aluminij

  :  

Brinje Grosuplje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 2 : 4 Mura
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Brinje Grosuplje
N
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje
P
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Krka
Z
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 6 4 1 1 12
NK Brinje-Grosuplje 6 1 1 4 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 3 0 0 8
NK Brinje-Grosuplje 3 0 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 1 1 4
NK Brinje-Grosuplje 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  12.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 14.10.2023, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Aluminij 1:0  (0:0) 
22/23  23.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 17.00  Nova KBM Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 3:1  (1:1) 
22/23  10.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 18.30  Brinje Grosuplje - Aluminij 0:2  (0:1) 
21/22  14.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 4:2  (2:1) 
21/22  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.08.2021, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Aluminij 2:2  (0:0) 
20/21  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 16.30  Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 1:0  (0:0) 

27. krog
Maribor  :  Mura
Koper  :  Bravo Mastercard
Kalcer Radomlje  :  Gorica
Olimpija Ljubljana  :  Krka
Rudar Velenje Korektbau  :  A2S Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Nafta 1903
Tabor Sežana  :  Domžale
Aluminij  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA