26. krog |  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT |  19.04.2024 ob 17.00

Domžale

  :  

Koper


Sodniki: Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Gjerkeš Doroteja (1. pomoč), Škrban Kaja (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Domžale
P
Maribor 3 : 2 Domžale
Z
Domžale 4 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Aluminij 0 : 2 Domžale
P
Domžale 0 : 2 Kalcer Radomlje
N
Gorica 0 : 0 Domžale
Koper
P
Koper 0 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 34 16 8 10 75
Koper 34 10 8 16 51
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 17 10 3 4 48
Koper 17 4 3 10 23
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 17 6 5 6 27
Koper 17 6 5 6 28



Vse medsebojne tekme

23/24  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 07.10.2023, ob 15.30  Koper - Domžale 2:2  (1:0) 
22/23  26.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 06.05.2023, ob 13.30  Domžale - Koper 2:1  (0:0) 
22/23  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 15.30  Koper - Domžale 2:1  (1:0) 
21/22  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 16.04.2022, ob 16.00  Koper - Domžale 0:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2021, ob 16.30  Domžale - Koper 2:1  (2:0) 
20/21  13.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 30.05.2021, ob 17.00  Domžale - Koper 2:0  (0:0) 
17/18  19.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 13.00  Domžale - Koper 8:0  (3:0) 
17/18  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 16.00  Koper - Domžale 3:2  (1:0) 
16/17  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.04.2017, ob 14.00  Koper - Domžale 2:2  (1:2) 
16/17  9.krog  Domžale, ŠP - umetna trava, 23.11.2016, ob 14.00  Domžale - Koper 3:1  (2:0) 
15/16  20.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 05.03.2016, ob 14.00  - Koper 0:1  (0:1) 
15/16  5.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - Domžale 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 23.11.2014, ob 16.00  - Domžale 1:2  (1:0) 
14/15  3.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 16.08.2014, ob 15.00  - Koper 2:2  (1:0) 
13/14  27.krog  Koper, ŠRC - Bonifika - umetna trava, 11.05.2014, ob 17.00  - Domžale 0:2  (0:1) 
13/14  12.krog  Domžale, ŠP Domžale - pomožno igrišče, 19.10.2013, ob 13.00  - Koper 1:1  (0:0) 
12/13  30.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 15.06.2013, ob 18.00  - Koper 2:1  (1:0) 
12/13  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 24.11.2012, ob 14.00  - Domžale 1:3  (0:2) 
11/12  27.krog  Domžale, ŠP-Glavno igrišče, 02.06.2012, ob 17.00  - Koper 5:0  (1:0) 
11/12  12.krog  Koper, Šrc Bonifika, 30.10.2011, ob 15.00  - Domžale 0:3  (0:1) 
10/11  25.krog  Koper, Šrc Bonifika, 30.04.2011, ob 16.00  - Domžale 1:3  (1:2) 
10/11  10.krog  Domžale, Umetna trava, 16.10.2010, ob 14.30  - Koper 2:2  (1:1) 
09/10  17.krog  Radomlje, 05.12.2009, ob 13.00  - Koper 1:3  (1:0) 
09/10  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 16.08.2009, ob 19.00  - Domžale 1:1  (0:0) 
08/09  30.krog  Domžale, Športni park Domžale, 30.05.2009, ob 16.00  - Koper 6:0  (2:0) 
08/09  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.11.2008, ob 14.00  - Domžale 3:1  (0:1) 
07/08  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 04.05.2008, ob 16.30  - Domžale 0:1  (0:1) 
07/08  10.krog  Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 07.10.2007, ob 15.30  - Koper 2:3  (1:1) 
06/07  22.krog  Domžale, Na igrišču v Ihanu, 22.04.2007, ob 16.00  - Koper 5:2  (1:1) 
06/07  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.09.2006, ob 15.30  - Domžale 4:1  (2:0) 
05/06  23.krog  Igrišče NK Ihan v Ihanu, 28.04.2006, ob 14.00  - Koper 5:1  (2:1) 
05/06  10.krog  Koper - umetna trava, 15.10.2005, ob 15.30  - Domžale 3:1  (3:0) 
04/05  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.11.2004, ob 14.00  - Domžale 4:1  (2:0) 
04/05  1.krog  DOMŽALE, ŠPORTNI PARK DOMŽALE, 07.08.2004, ob 17.00  - Koper 0:4  (0:2) 

26. krog
Brinje Grosuplje  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Bravo Mastercard  :  Maribor
Domžale  :  Koper
Nafta 1903  :  Tabor Sežana
Rudar Velenje Korektbau  :  Ilirija Extra-Lux
Krka  :  Aluminij
Mura  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 24 42
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Tabor Sežana 24 20
16 Gorica 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA