25. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  13.04.2024 ob 17.00

Aluminij

  :  

Mura


Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Pečarič Luka (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Srečko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau
N
Ilirija Extra-Lux 3 : 3 Aluminij
Mura
Z
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 1 : 4 Mura
P
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 3 Mura
N
A2S Celje 1 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 4 1 6 18
Mura 11 6 1 4 24
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 6 4 1 1 13
Mura 6 1 1 4 10
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 0 0 5 5
Mura 5 5 0 0 14



Vse medsebojne tekme

23/24  10.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
22/23  26.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30  Mura - Aluminij 5:2  (2:2) 
22/23  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
21/22  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:0) 
21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:2) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00  Aluminij - Mura 3:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:1) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 4:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:2  (0:1) 

25. krog
Maribor  :  Domžale
Kalcer Radomlje  :  Krka
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Mastercard
Aluminij  :  Mura
Tabor Sežana  :  Rudar Velenje Korektbau
Koper  :  Nafta 1903
Ilirija Extra-Lux  :  A2S Celje
Gorica  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 24 50
2 Olimpija Ljubljana 24 49
3 Mura 24 48
4 Brinje Grosuplje 24 42
5 Domžale 24 40
6 A2S Celje 23 40
7 Koper 24 36
8 Kalcer Radomlje 24 35
9 Bravo Mastercard 24 33
10 Rudar Velenje Korektbau 24 29
11 Aluminij 24 28
12 Krka 24 24
13 Ilirija Extra-Lux 24 21
14 Tabor Sežana 23 20
15 Gorica 24 20
16 Nafta 1903 24 18

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Elmir Avdić 12
Niko Grlić 12
Aldin Jakupović 12
Matej Malenšek 12
8. Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
10. Denis Nikić 10
Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
17. Lucas Mačak 8
Nik Zrnec 8
Aleks Ristić 8
Kobi Bajc 8

DELI NA