18. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  18.11.2023 ob 13.30

Gorica

2 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 250
Gorica
16 Alen Jurca V
8 Darius Daniel Jalinous
9 Sebastian Lesjak
10 Luka Baruca
11 Luka Vekić
17 Miha Žejen
19 Matteo Tomiček
24 Tilen Vendramin
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
43 Darko Hrka
51 Nejc Mevlja K


Rezervni igralci
32 Dennis Zeriali V
4 Alen Korošec
15 Franco Dario Bustos Glavas
18 Amadej Marinič
21 Mattia De Bernardi
25 Kristjan Laščak
27 Maj Blažič
70 Taj Rožič Šuligoj
90 Mark Gomizelj

Rudar Velenje
31 Jure Ribič V
2 Žiga Dajčman
5 Miro Bakula
6 Karlo Plantak
7 Sandro Zukić
9 Adriano Bloudek
13 Žan Florjanc K
22 Stian Džumhur
23 Jure Matjašič
33 Bratislav Djukić
47 Matija Munić


Rezervni igralci
12 Urban Brecl Ojsteršek V
4 Ajdin Kadrić
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Nurulah Harbaš
14 Anej Kirbiš
17 Amadej Vošnjak
20 Dino Redzic
24 Zdravko Šeparović
29 Šime Pešić

Trener
Miran Srebrnič

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Amel Begič

Zadetki
Kalani Carrilho Dos Santos Almeida 1 : 0 44'
Franco Dario Bustos Glavas 2 : 0 78'

Dogodki
Menjava Pešić /  Matjašič 17'
Menjava Marinič /  Tomiček 33'
Miha Žejen 48'
Menjava Bustos Glavas /  Lesjak 65'
Menjava Majcenovič /  Plantak 66'
Menjava Redzic /  Bakula 66'
Menjava Kadrić /  Florjanc 87'
Menjava Harbaš /  Džumhur 87'
Sandro Zukić 87'

18. krog
Krka 2 : 1 Dravinja
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Bilje
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA