6. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  02.09.2023 ob 16.30

Primorje eMundia

3 : 0

Nafta 1903


Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 250
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
5 Haris Dedić K
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
6 Christian Correia Lotitto
8 Tarik Čandić
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič

Nafta 1903
99 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
37 Mihael Rebernik


Rezervni igralci
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej

Trener
Milan Anđelković

Trener

Sodnik
Dejan Balažič

Zadetki
Edvin Suljanović 1 : 0 45'
Edvin Suljanović 2 : 0 54'
Vuk Vuković 3 : 0 94'

Dogodki
Edvin Suljanović 29'
Menjava Pigac /  Verhas 46'
Menjava Vuković /  Jerin 61'
Menjava Čandić /  Lusa 68'
Menjava Stanojević /  Dobnikar 77'
Menjava Gulič /  Zavnik 77'
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 77'
Menjava Urh /  Erniša 77'
Menjava Polić /  Bončina 77'
Menjava Plej /  Oštrek 77'
Mihael Rebernik 84'

6. krog
Gorica 3 : 0 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3 Jadran Dekani
Primorje eMundia 3 : 0 Nafta 1903
Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911 1 : 1 Krka
TKK Tolmin 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Krka 19 21
12 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
13 Rudar Velenje 18 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Franci Perko 6
Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Marko Brkić 5

DELI NA