6. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  04.09.2022 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

1 : 3

Aluminij


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
5 Blaž Urh
7 Dragan Brkić
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
18 Bence Szabó
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
12 Luka Andrašec V
9 Kaj Plej
11 Dominik Drk
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
17 Marsel Stare
21 Mirsad Sulejmanović
28 Marko Josip Čavara

Aluminij
33 Tibor Banić V
4 Tin Martić
5 Hrvoje Crnčec
6 Rok Frešer
7 Sandro Zukić
9 Daniel Mikolaj Skiba
10 Nik Marinšek K
11 Jaka Bizjak
14 Tomislav Jagić
21 Gašper Jovan
34 Marko Brest


Rezervni igralci
1 Maj Pavli V
17 Nejc Medved
18 Tim Ciganović
19 Gal Gorenak
20 Andraž Borovnik
27 Matija Munić
30 Tai Kmetec
32 Rok Schaubach
77 Žan Baskera

Trener
Gabor Boer

Trener
Robert Pevnik

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Nik Marinšek 0 : 1 54'
Marko Brest 0 : 2 68'
Daniel Mikolaj Skiba 0 : 3 76'
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 3 78'

Dogodki
Tin Martić 21'
Jaka Bizjak 27'
Sandro Zukić 35'
Menjava Borovnik /  Bizjak 46'
Menjava Drk /  Papp 51'
Menjava Stare /  Florjanc 61'
Menjava Fehér /  Igrec 61'
Nermin Haljeta 66'
Menjava Čavara /  Brkić 69'
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 69'
Hrvoje Crnčec 78'
Menjava Schaubach /  Zukić 86'
Menjava Munić /  Jovan 86'
Mirsad Sulejmanović 86'
Menjava Medved /  Frešer 93'
Menjava Kmetec /  Brest 93'

6. krog
Rudar Velenje 2 : 0 Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 0 : 1 Primorje
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Nafta 1903 1 : 3 Aluminij
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Krško
Fužinar Vzajemci 0 : 4 Ilirija 1911
Triglav Kranj 0 : 1 Rogaška

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA