10. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  02.10.2021 ob 15.30

Primorje

2 : 2

Vitanest Bilje


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 400
Primorje
22 Denis Pintol V
2 Miha Dobnikar
5 Mateo Itrak
6 Luka Jakopović
9 Jakob Kodermac
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
14 Luka Badžim
17 Belmin Bobarić
20 Robert Čakš
26 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
7 Rene Šolaja
8 Anže Kuraj
19 Edvin Suljanović
21 Tilen Nagode
24 Franci Perko
27 Jan Štrukelj

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
5 Luka Batič
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
9 Thomas Breganti
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
17 Vlatko Martinović
21 Nik Jermol
24 Luka Žižmond K
26 Stefan Kladar


Rezervni igralci
22 Anže Nabergoj V
2 Žiga Peršič
6 Mark Brešan
11 Matej Žižmond
13 Kosovar Basholli
88 Tim Židan

Trener
Borivoje Lučić

Trener
Dominik Beršnjak

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Thomas Breganti 0 : 1 6'
Robert Čakš 1 : 1 47'
Matej Žižmond 1 : 2 59'
Jakob Kodermac 2 : 2 69'

Dogodki
Tine Koron 21'
Mateo Itrak 45'
Menjava Žižmond /  Martinović 53'
Luka Batič 62'
Luka Jakopović 62'
Menjava Šolaja /  Jalinous 63'
Menjava Brešan /  Koron 80'
Menjava Peršič /  Jermol 80'
Menjava Nagode /  Čakš 86'
Menjava Basholli /  Breganti 91'

10. krog
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
Roltek Dob 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Ptuj 2 : 4 Brežice 1919 Terme Čatež
Primorje 2 : 2 Vitanest Bilje
Krško 3 : 4 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Gorica

LESTVICA
1 Gorica 18 46
2 Triglav Kranj 18 41
3 Rogaška 18 31
4 Nafta 1903 17 29
5 Fužinar Vzajemci 18 26
6 Roltek Dob 17 25
7 Rudar Velenje 18 25
8 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
9 Primorje 18 24
10 Krka 18 21
11 Vitanest Bilje 18 21
12 Jadran Dekani 18 19
13 Krško 18 18
14 Ilirija 1911 18 17
15 Drava Ptuj 18 14
16 Brežice 1919 Terme Čatež 18 12

STRELCI
1. Tin Matić 14
2. Brian Sousa Saramago 12
3. Vedran Vinko 11
4. Alen Krajnc 10
5. Etien Velikonja 8
Jakob Kodermac 8
7. Nermin Haljeta 7
Edi Horvat 7
Nejc Gradišar 7
Vito Batistić 7
11. Stefan Stevanović 6
Nik Jermol 6
Gašper Jovan 6
14. Andrej Pavlović 5
Jakov Katuša 5
Marsel Stare 5
Gal Grobelnik 5
Matic Marcius 5
Rene Šolaja 5
Žan Leban 5

DELI NA