20. krog |   | 

Rudar Velenje

  :  

KETY EMMI Bistrica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 NŠ Dravograd
P
Šampion 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 0 NK Krško
P
KETY EMMI Bistrica 2 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Miklavž
KETY EMMI Bistrica
Z
Jarenina 0 : 1 KETY EMMI Bistrica
Z
Šmartno 1928 1 : 4 KETY EMMI Bistrica
P
KETY EMMI Bistrica 2 : 4 Šampion
Z
KETY EMMI Bistrica 2 : 1 Rudar Velenje
P
Mb Tabor 3 : 1 KETY EMMI Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 8 7 0 1 26
Aha Emmi Bistrica 8 1 0 7 9
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 3 0 0 15
Aha Emmi Bistrica 3 0 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 5 4 0 1 11
Aha Emmi Bistrica 5 1 0 4 6



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 17.10.2021, ob 15.00  Kety emmi Bistrica - Rudar Velenje 2:1  (2:0) 
20/21  11.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.05.2021, ob 17.30  Rudar Velenje - Kety Emmi Bistrica 9:2  (3:1) 
18/19  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 05.05.2019, ob 17.00  NK Kety emmi Bistrica - Rudar Velenje 1:2  (0:0) 
18/19  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 21.11.2018, ob 19.00  Rudar Velenje - NK Kety Emmi Bistrica 3:0  (1:0) 
18/19  4.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 05.09.2018, ob 17.00  NK Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 1:2  (0:1) 
17/18  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 29.04.2018, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 2:4  (1:2) 
17/18  14.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.11.2017, ob 14.00  Rudar Velenje - Kety Emmi Bistrica 3:1  (2:1) 
17/18  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 10.10.2017, ob 15.30  Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 0:2  (0:2) 

20. krog
Rudar Velenje  :  KETY EMMI Bistrica
Mb Tabor  :  Šampion
Hajdina  :  Šmartno 1928
Nafta 1903  :  Jarenina
NŠ Dravograd  :  Veržej
NK Krško  :  Miklavž

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 12 25
2 NK Krško 12 25
3 Rudar Velenje 12 23
4 Šampion 12 23
5 Veržej 12 19
6 Miklavž 11 18
7 Nafta 1903 11 17
8 Mb Tabor 12 17
9 KETY EMMI Bistrica 12 17
10 Jarenina 12 11
11 Hajdina 12 3
12 Šmartno 1928 12 1

STRELCI
1. Gal Podlesnik 17
2. Blaž Kocijan 10
3. Vid Kovačec 8
Florian Jonuzaj 8
5. Alex Gajanić 6
Dominik Novak 6
Til Bračun 6
Alen Romih 6
9. Sven Goronja 5
Adam Marcen 5
Blaž Ozbetič 5
Noa Medved 5
Josip Žganec 5
Jan Patrik Gabrovec 5
Matej Mezga 5
16. Žiga Strniša 4
Niko Frančić 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
Fran Derkuća 4
Ismaila Abiola Aremu 4

DELI NA