4. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  18.09.2021 ob 11.00

Mura

11 : 0

Nafta 1903


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 45
Mura
44 Maj Dervarič V
4 Blaž Sintič
5 Nik Ficko Györek
8 Marko Jerebic
10 Lucas Vočanec
11 Anej Kerec
14 Nejc Vöröš
16 Luka Horvat
19 Jaka Žerjav
21 Miha Žekš K
22 Anej Mihajlović


Rezervni igralci
1 Maj Škrbič V
7 Anej Kotorčević
9 Vid Vučko
15 Bor Vogrin
17 Tjan Kuzma
20 Samo Sečkar

Nafta 1903
12 Jure Ajhmajer V
4 Adem Horvat
6 Alen Kepe
8 Neo Vida
9 Bruno Vlah K
10 Mario Novak
14 Domen Pamič
17 Matic Kager
22 Nino Hertl
24 David Kacijan
69 Maks Vršič


Rezervni igralci
1 Tim Herženjak V
3 Lan Gjuran
5 Adam Somi
7 Viktor Becze
18 Teo Kirbiš
19 Fabian Novak
32 Edvin Torhač

Trener
Dominik Kovačič

Trener
Matej Nemec

Sodnik
Slavko Nemet

Zadetki
Alen Kepe (ag) 1 : 0 2'
Lucas Vočanec 2 : 0 5'
Luka Horvat 3 : 0 9'
Jaka Žerjav 4 : 0 12'
Nejc Vöröš 5 : 0 18'
Lucas Vočanec 6 : 0 19'
Luka Horvat 7 : 0 21'
Nejc Vöröš 8 : 0 29'
Anej Kerec 9 : 0 38'
Miha Žekš 10 : 0 41'
Anej Kotorčević 11 : 0 62'

Dogodki
Menjava Gjuran /  Kepe 20'
Menjava Herženjak /  Ajhmajer 24'
Domen Pamič 26'
Menjava Torhač /  Hertl 42'
Maks Vršič 43'
Menjava Kuzma /  Mihajlović 44'
Menjava Vogrin /  Vöröš 44'
Menjava Sečkar /  Vočanec 50'
Menjava Vučko /  Kerec 50'
Menjava Kotorčević /  Ficko Györek 50'
Menjava Becze /  Pamič 59'
Menjava Kirbiš /  Kager 59'

4. krog
Veržej 0 : 2 Rudar Velenje
Aluminij 4 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Drava Ptuj 7 : 0 Krško Šentjernej
Mura 11 : 0 Nafta 1903
Rogaška - Rogatec 3 : 2 Šampion
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Dravograd
Celje 0 : 3 Maribor
Fortis Jarenina 3 : 1 Aluvar Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 21 61
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 21 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 21 40
6 Mura 21 35
7 Rudar Velenje 21 34
8 Dravograd 21 21
9 Fortis Jarenina 21 32
10 Kety Emmi Bistrica 21 28
11 Šampion 21 26
12 Krško Šentjernej 21 22
13 Nafta 1903 21 21
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 21 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 24
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Gal Kosar 15
Andraž Krapec 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
13. Jaka Jensterle 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jonathan Tobias Rec 9
Mitja Kotnik 9
Žan Petrovič 9
Gašper Rečnik 9
20. Anej Veber 8

DELI NA