20. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | 

Maribor

  :  

Dravograd

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 0 Krško
Z
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
Dravograd
N
Vipoll Veržej 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
Dravograd 4 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 3 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 35 26 7 2 129
Dravograd-Avto Grubelnik 35 2 7 26 12
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 15 2 0 73
Dravograd-Avto Grubelnik 17 0 2 15 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 11 5 2 56
Dravograd-Avto Grubelnik 18 2 5 11 10



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00  Dravograd - Maribor 0:7  (0:3) 
18/19  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.00  Maribor - Dravograd 0:0  (0:0) 
18/19  1.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 26.09.2018, ob 15.30  Dravograd - Maribor 1:2  (0:2) 
17/18  23.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 06.05.2018, ob 13.00  Koroška Dravograd - Maribor 1:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.10.2017, ob 11.00  Maribor - Koroška Dravograd 9:0  (5:0) 
16/17  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Maribor - Dravograd-Avto Grubelnik 5:0  (3:0) 
16/17  7.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Maribor 1:6  (1:2) 
15/16  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.05.2016, ob 18.30  - 6:0  (2:0) 
15/16  10.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 10.10.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  25.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 22.05.2015, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  12.krog  Športni park Dravograd, glavno igrišče, 25.10.2014, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
13/14  30.krog  Dravograd, ŠC naravna trava, 07.06.2014, ob 12.00  - 1:7  (1:1) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2013, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  30.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 15.06.2013, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
12/13  15.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 04.11.2012, ob 15.00  - 5:0  (3:0) 
11/12  27.krog  Dravograd, Glavno igrišče, 19.05.2012, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 8:0  (4:0) 
10/11  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 02.04.2011, ob 16.00  - 6:0  (4:0) 
10/11  7.krog  DRAVOGRAD, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 18.09.2010, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 10.04.2010, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.09.2009, ob 11.00  - 0:7  (0:2) 
08/09  29.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 20.05.2009, ob 17.30  - 2:1  (1:1) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 08.11.2008, ob 11.00  - 4:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Dravograd, Športni center, 13.05.2008, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  11.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  23.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
06/07  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 13.10.2006, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  18.krog  Maribor - umetna trava, 01.04.2006, ob 14.00  - 10:0  (5:0) 
05/06  5.krog  Dravograd - umetna trava, 10.09.2005, ob 11.00  - 0:6  (0:1) 
04/05  14.krog  Dravograd, 14.11.2004, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
04/05  1.krog  Maribor, 14.08.2004, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
03/04  20.krog  Dravograd, 24.04.2004, ob 11.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  7.krog  Maribor, 20.09.2003, ob 16.30  - 7:0  (4:0) 
02/03  23.krog  Maribor, 03.05.2003, ob 16.30  - 3:0  (0:0) 
02/03  10.krog  Dravograd, 16.10.2002, ob 16.30  - 0:3  (0:2) 

20. krog
Fortis Jarenina  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  A2S Celje
Mura  :  MB Tabor
Krško  :  Aluvar Gančani Beltinci
Maribor  :  Dravograd
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Dakinda Ptuj  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA