22. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | 

Gorica

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
Z
Gorica 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
VOC Celje 3 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 2 Mura
N
Krško 1 : 1 Gorica
P
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica
Maribor
N
Maribor 1 : 1 Mura
Z
Maribor 3 : 0 Bravo Publikum
Z
Koper 2 : 3 Maribor
Z
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 2 : 0 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 39 11 8 20 49
Maribor 39 20 8 11 81
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 19 7 1 11 24
Maribor 19 11 1 7 40
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 20 4 7 9 25
Maribor 20 9 7 4 41



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.11.2019, ob 12.00  Maribor - Gorica 2:0  (0:0) 
18/19  15.krog  Renče, Igrišče Renče, 18.11.2018, ob 12.00  Gorica - Maribor 1:3  (0:1) 
18/19  2.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2018, ob 15.30  Maribor - Gorica 0:2  (0:0) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2018, ob 13.00  Maribor - Gorica 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 26.11.2017, ob 12.00  Gorica - Maribor 0:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.03.2017, ob 12.00  Gorica - Maribor 0:2  (0:0) 
16/17  2.krog  Športni park Tabor, 14.08.2016, ob 16.00  Maribor - Gorica 3:3  (1:0) 
15/16  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2016, ob 12.00  - 3:3  (2:1) 
15/16  7.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 20.09.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  30.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2015, ob 12.00  - 2:6  (0:3) 
14/15  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-Umetna trava, 31.10.2014, ob 12.00  - 6:2  (3:0) 
13/14  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2013, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 10.08.2013, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
12/13  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 09.06.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2012, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  26.krog  Maribor, Maribor-Ljudski vrt UT, 19.05.2012, ob 12.00  - 4:0  (1:0) 
11/12  11.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 23.10.2011, ob 13.30  - 2:2  (1:1) 
10/11  29.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.06.2011, ob 14.30  - 2:2  (2:1) 
10/11  14.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 21.11.2010, ob 13.00  - 2:3  (1:2) 
09/10  27.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 16.05.2010, ob 15.00  - 0:2  (0:0) 
09/10  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2009, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
08/09  29.krog  Nova Gorica, Igrišče ob Kornu, 13.05.2009, ob 17.00  - 1:2  (0:0) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 14.11.2008, ob 12.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  23.krog  Nova Gorica, UMETNA TRAVA, 03.05.2008, ob 14.30  - 1:4  (1:2) 
07/08  10.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 13.30  - 1:1  (1:0) 
06/07  22.krog  Nova Gorica, Nova Gorica-umetna trava, 21.04.2007, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 
06/07  9.krog  Maribor, Maribor, 30.09.2006, ob 13.30  - 1:2  (1:1) 
05/06  25.krog  Nova Gorica, Športni park, 13.05.2006, ob 14.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  12.krog  Maribor, Ljudski Vrt, 30.10.2005, ob 11:00  - 1:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Nova Gorica, 05.06.2005, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
04/05  13.krog  Maribor, 06.11.2004, ob 12.00  - 3:3  (2:1) 
03/04  21.krog  Na igrišču NK Adria v Mirnu, 08.05.2004, ob 14.30  - 0:2  (0:2) 
03/04  8.krog  Maribor, 27.09.2003, ob 13.30  - 1:1  (0:1) 
02/03  22.krog  Maribor, 30.04.2003, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Nova Gorica, 05.10.2002, ob 13.30  - 1:3  (1:3) 
01/02  17.krog  Nova Gorica, 17.03.2002, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
01/02  4.krog  Maribor, 29.08.2001, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
00/01  23.krog  Nova Gorica, 05.05.2001, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 
00/01  10.krog  Maribor, 07.10.2000, ob 13.30  - 5:2  (2:1) 

22. krog
Aluminij  :  Domžale
Gorica  :  Maribor
Ilirija Extra-Lux  :  Triglav Kranj
Olimpija Ljubljana  :  Rudar Velenje
Kalcer Radomlje  :  Koper
VOC Celje  :  Bravo Publikum
Mura  :  Krško

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Nick Perc 10
Tihomir Maksimović 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Nejc Ajhmajer 5
Luka Baruca 5
Nejc Medved 5
Mateo Koprivc 5
Žan Bracovič 5

DELI NA