Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 0 : 2 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 5 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Primorje | 4 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Žiri | |||
---|---|---|---|
Z |
Arne Tabor 69 | 2 : 4 | Žiri |
Z |
Kočevje | 0 : 2 | Žiri |
Z |
Žiri | 2 : 0 | Fama Vipava |
P |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Žiri |
N |
Žiri | 0 : 0 | Elta Izola |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Svoboda Ljubljana | 8 | 7 | 0 | 1 | 17 | ||
NK Žiri | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||
NK Žiri | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | ||
NK Žiri | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 |
23/24 | 16.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 16.03.2024, ob 15.00 | Eksist Žiri | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
23/24 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 02.09.2023, ob 16.30 | Svoboda Ljubljana | - | NK Žiri | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 20.05.2023, ob 17.30 | Eksist Žiri | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 29.10.2022, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Žiri | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 08.05.2022, ob 17.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Žiri | 2:1 | (2:0) |
21/22 | 10.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 16.10.2021, ob 15.00 | Eksist Žiri | - | NK Svoboda Ljubljana | 0:3 | (0:0) |
20/21 | 10.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 17.10.2020, ob 15.00 | Žiri | - | NK Svoboda Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 8.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 05.10.2019, ob 16.00 | Žiri | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:4 | (1:2) |
21. krog | ||
---|---|---|
Fama Vipava | : | Brinje Grosuplje |
TKK Tolmin | : | Kočevje |
Elta Izola | : | Arne Tabor 69 |
Sava Kranj | : | Bled Hirter |
Svoboda Ljubljana | : | Žiri |
Ilirija 1911 | : | Adria |
Tinex Šenčur | : | Primorje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |