Sodniki: | Rudolf Matjaž (glavni sodnik), Mask Sara (1. pomoč), Lavrenčič Rok (2. pomoč) |
Delegat: | Komel Otmar |
Št. gledalcev: | 40 |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 4 : 0 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 1 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
P |
Labys Mengo 28 | 3 : 2 | Primorje eMundia |
Tabor Klančar Žerjavi | |||
---|---|---|---|
P |
Tabor Klančar Žerjavi | 1 : 2 | Roltek Dob |
Z |
Labys Mengo 28 | 0 : 3 | Tabor Klančar Žerjavi |
Z |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
N |
Elta Izola | 1 : 1 | Tabor Klančar Žerjavi |
Z |
Tabor Klančar Žerjavi | 1 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | ||
CB24 Tabor Sežana | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | ||
CB24 Tabor Sežana | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | ||
CB24 Tabor Sežana | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
23/24 | 10.krog | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 07.10.2023, ob 13.00 | Tabor Sežana | - | Primorje | 2:2 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.08.2023, ob 12.00 | Primorje | - | CB24 Tabor Sežana | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 24.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 29.04.2023, ob 14.30 | Tabor Sežana Adriaplan | - | Primorje | 1:3 | (0:3) |
22/23 | 13.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.10.2022, ob 10.00 | Primorje | - | CB24 Tabor Sežana | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 4.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 31.08.2022, ob 15.00 | Tabor Klančar Žerjavi | - | Primorje | 2:1 | (0:0) |
21/22 | 19.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 02.05.2022, ob 15.00 | Tabor Klančar Žerjavi | - | Primorje | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 10.10.2021, ob 11.00 | Primorje | - | CB24 Tabor Sežana | 2:0 | (0:0) |
20/21 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 06.09.2020, ob 10.00 | Primorje eMundia | - | CB24 Tabor Sežana | 1:1 | (0:1) |
19/20 | 13.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 03.11.2019, ob 11.00 | ND Primorje | - | CB24 Tabor Sežana | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 04.09.2019, ob 15.00 | Tabor Sežana | - | Primorje | 3:1 | (0:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 7 : 0 | Labys Mengo 28 |
ATET Dren Vrhnika | 0 : 2 | Elta Izola |
Šenčur | 1 : 1 | Arne Tabor 69 |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Tabor Klančar Žerjavi |
Šobec Lesce | 8 : 1 | Vitanest Bilje |
Krka | 2 : 0 | Roltek Dob |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |