Sodniki: | Šmajc David (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 1 |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 4 : 2 | Vitanest Bilje |
Z |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Labys Mengo 28 | 0 : 4 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 2 : 4 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
N |
Labys Mengo 28 | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roltek Dob | 14 | 6 | 4 | 4 | 29 | ||
Primorje | 14 | 4 | 4 | 6 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 8 | 5 | 0 | 3 | 24 | ||
Primorje | 8 | 3 | 0 | 5 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | ||
Primorje | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 |
22/23 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 25.03.2023, ob 13.15 | Roltek Dob | - | Primorje | 6:0 | (1:0) |
22/23 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 20.11.2022, ob 12.15 | Roltek Dob | - | Primorje | 5:3 | (2:3) |
22/23 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.10.2022, ob 18.15 | Primorje | - | Roltek Dob | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 15.krog | Dob, Športni park Dob, 02.04.2022, ob 12.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:4 | (0:3) |
21/22 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.09.2021, ob 13.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 9.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 02.05.2021, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 5:3 | (2:1) |
19/20 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 12.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 7.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.09.2019, ob 13.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 31.03.2019, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 11.11.2018, ob 13.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 6.krog | Dob, Športni park Dob, 16.09.2018, ob 16.30 | Roltek Dob | - | Primorje | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 27.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.05.2018, ob 18.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 19.11.2017, ob 13.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:2 | (1:1) |
17/18 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 13.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 0:0 | (0:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
Krka | 5 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Labys Mengo 28 |
Tabor Klančar Žerjavi | 5 : 0 | Arne Tabor 69 |
Šobec Lesce | 2 : 1 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |