Sodniki: | Blas Blake Wayne (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Šporin Martin (2. pomoč) |
Delegat: | Zebec Srečko |
Št. gledalcev: | 80 |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
P |
Interblock | 2 : 1 | Elta Izola |
P |
Elta Izola | 0 : 7 | Krka |
P |
Šobec Lesce | 2 : 1 | Elta Izola |
P |
Elta Izola | 0 : 2 | Tabor Klančar Žerjavi |
P |
Vitanest Bilje | 5 : 0 | Elta Izola |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 2 : 4 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
N |
Labys Mengo 28 | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MNK Izola | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | ||
Primorje | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MNK Izola | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | ||
Primorje | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MNK Izola | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
Primorje | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
21/22 | 13.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 20.03.2022, ob 15.00 | Elta Izola | - | Primorje | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 2.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.09.2021, ob 17.00 | Primorje | - | MNK Izola | 4:1 | (2:0) |
20/21 | 3.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 13.09.2020, ob 17.00 | Elta Izola | - | Primorje | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 23.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 02.05.2018, ob 17.00 | Elta Izola | - | Primorje | 0:6 | (0:3) |
17/18 | 10.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 08.10.2017, ob 16.00 | Elta Izola | - | Primorje | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 1.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 16.08.2017, ob 18.00 | Primorje | - | MNK Izola | 2:0 | (2:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 1 : 2 | Interblock |
Vitanest Bilje | 0 : 6 | Krka |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 3 | Šobec Lesce |
Elta Izola | 0 : 3 | Primorje eMundia |
Arne Tabor 69 | 0 : 3 | ATET Dren Vrhnika |
Labys Mengo 28 | 0 : 4 | Šenčur |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |