Sodniki: | Trobec Matjaž (glavni sodnik), Pejić Miroslav (1. pomoč), Ogrin Gašper (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 210 |
Dren Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Šenčur | 3 : 1 | Dren Vrhnika |
P |
Dren Vrhnika | 1 : 5 | Vitanest Bilje |
N |
Tabor Sežana | 0 : 0 | Dren Vrhnika |
P |
Dren Vrhnika | 0 : 1 | NK Brinje Grosuplje |
P |
Dren Vrhnika | 1 : 3 | ND Primorje |
NK Interblock | |||
---|---|---|---|
N |
Arne Tabor 69 | 0 : 0 | NK Interblock |
Z |
NK Interblock | 2 : 1 | Roltek Dob |
P |
Šenčur | 3 : 0 | NK Interblock |
P |
NK Interblock | 1 : 3 | Vitanest Bilje |
Z |
Tabor Sežana | 1 : 3 | NK Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Vrhnika | 11 | 3 | 2 | 6 | 10 | ||
Interblock | 11 | 6 | 2 | 3 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Vrhnika | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | ||
Interblock | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Vrhnika | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | ||
Interblock | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 |
23/24 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 06.04.2024, ob 14.30 | IB 1975 Ljubljana | - | Vrhnika | 4:0 | (3:0) |
23/24 | 14.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT, 26.11.2023, ob 15.00 | Vrhnika | - | Interblock | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 02.09.2023, ob 17.30 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 4:1 | (1:0) |
22/23 | 20.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 02.04.2023, ob 12.15 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 05.11.2022, ob 13.15 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 1:2 | (1:0) |
22/23 | 5.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 04.09.2022, ob 12.15 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 24.04.2022, ob 13.00 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 27.10.2021, ob 17.00 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 10.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 16.05.2021, ob 13.00 | ATET Dren Vrhnika | - | Interblock | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 20.10.2019, ob 13.00 | NK Interblock | - | NK Vrhnika | 2:0 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 25.08.2019, ob 17.30 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 2:1 | (2:1) |
2. krog | ||
---|---|---|
Vitanest Bilje | 6 : 3 | Arne Tabor 69 |
Šenčur | 3 : 1 | Roltek Dob |
NK Brinje Grosuplje | 1 : 0 | ND Primorje |
Dren Vrhnika | 2 : 1 | NK Interblock |
Tabor Sežana | 0 : 2 | NK Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Brinje Grosuplje | 16 | 35 | |
2 | NK Krka | 16 | 34 | |
3 | NK Interblock | 16 | 32 | |
4 | Šenčur | 16 | 32 | |
5 | Vitanest Bilje | 16 | 24 | |
6 | Arne Tabor 69 | 16 | 18 | |
7 | Roltek Dob | 16 | 17 | |
8 | ND Primorje | 16 | 17 | |
9 | Tabor Sežana | 16 | 17 | |
10 | Dren Vrhnika | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Bubnjević | 14 |
2. | Thomas Breganti | 10 |
Domen Žur | 10 | |
Ivan Karajashov | 10 | |
5. | Luka Hvasti | 8 |
Aljaž Slabe | 8 | |
Damis Šabić | 8 | |
Tim Terček | 8 | |
9. | Klemen Justin | 7 |
10. | Grega Rihtar | 6 |
Timej Perner | 6 | |
12. | Jan Đapo | 5 |
Anel Balić | 5 | |
Blaž Jamšek | 5 | |
Tine Kočevar | 5 | |
Tim Urbanija | 5 | |
17. | Žan Kmetič | 4 |
Žan Poljanšek | 4 | |
Din Džafić | 4 | |
Nik Bavec | 4 |