Sodniki: | Žagar Jure (glavni sodnik), Bukovec Janko (1. pomoč), Pirman Tomaž (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 1 : 0 | ŽNK Olimpija T.B. |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 0 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 2 : 3 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 8 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Krim RollJet | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 1 : 2 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK Krim RollJet | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 1 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 1 | Primorje Ajdovščina |
N |
ŽNK Olimpija T.B. | 2 : 2 | ŽNK Krim RollJet |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 20 | 14 | 0 | 6 | 98 | ||
Krim RollJet | 20 | 6 | 0 | 14 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 11 | 9 | 0 | 2 | 63 | ||
Krim RollJet | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 9 | 5 | 0 | 4 | 35 | ||
Krim RollJet | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 |
23/24 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.03.2024, ob 20.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Krim RollJet | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 15.04.2023, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.09.2022, ob 19.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 8:0 | (2:0) |
21/22 | 17.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 04.05.2022, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 14:0 | (8:0) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.11.2021, ob 15.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:6) |
21/22 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2021, ob 16.30 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 13:0 | (9:0) |
20/21 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 22.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 12.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 13.03.2019, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 5:0 | (3:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 01.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 12.05.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:1) |
17/18 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 17.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 27.05.2017, ob 12.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 11:0 | (8:0) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, Krim, 05.11.2016, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:12 | (0:8) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, NK Krim, 13.05.2016, ob 18.30 | - | ŽNK Radomlje | 0:7 | (0:2) | |
15/16 | 8.krog | Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 02.11.2015, ob 19.00 | - | Krim RollJet | 4:1 | (1:0) | |
13/14 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2014, ob 17.00 | - | Krim RollJet | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Ljubljana, NK Krim, 31.08.2013, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Primorje Ajdovščina | 4 : 0 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 3 : 0 | ŽNK Olimpija T.B. |
ŽNK Radomlje | 0 : 3 | ŽNK Krim RollJet |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 1 : 2 | ŽNK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Krim RollJet | 13 | 32 | |
2 | ŽNK MB Tabor | 13 | 29 | |
3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 28 | |
4 | ŽNK Radomlje | 13 | 27 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 13 | 15 | |
6 | ŽNK Olimpija T.B. | 13 | 9 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 13 | 7 | |
8 | ŽNK Cerklje | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 23 |
2. | Noelle Vilčnik | 15 |
Korina Lara Janež | 15 | |
4. | Anja Eferl | 14 |
5. | Nina Mele | 12 |
6. | Nika Krajnc | 10 |
7. | Hana Feratović | 8 |
Lea Dolinar | 8 | |
9. | Živa Rakovec | 7 |
Ema Erman | 7 | |
Patrija Steklačič | 7 | |
Nuša Štumberger | 7 | |
13. | Aneja Lorbek | 6 |
Selma Šabotić | 6 | |
15. | Gaja Bizjak | 5 |
Lara Ferjančič | 5 | |
17. | Katjuša Kern | 4 |
Daša Dolenšek | 4 | |
Daša Krajnc | 4 | |
Patricija Ham | 4 |