Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 70 |
ŽNK MB Tabor | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK MB Tabor | 4 : 0 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK MB Tabor | 2 : 1 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
N |
ŽNK Radomlje | 0 : 0 | ŽNK MB Tabor |
P |
ŽNK MB Tabor | 0 : 3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Z |
Primorje Ajdovščina | 0 : 1 | ŽNK MB Tabor |
Primorje Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 4 : 3 | Primorje Ajdovščina |
Z |
ŽNK Cerklje | 1 : 3 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 1 : 2 | ŽNK Olimpija T.B. |
P |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 1 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 0 : 1 | ŽNK MB Tabor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 9 | 5 | 1 | 3 | 25 | ||
Primorje | 9 | 3 | 1 | 5 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 | ||
Primorje | 4 | 1 | 1 | 2 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
Primorje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 |
23/24 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.11.2023, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | NK MB Tabor | 3:2 | (2:1) |
22/23 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.05.2023, ob 17.00 | Primorje Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.10.2022, ob 11.00 | MB Tabor | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 12.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 15.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 0:16 | (0:9) |
20/21 | 5.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.09.2020, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 5:0 | (3:0) |
19/20 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.11.2019, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 24.08.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 15.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 06.04.2019, ob 13.00 | ŽNK Maribor | - | Primorje | 11:0 | (4:0) |
18/19 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.10.2018, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 0:3 | (0:1) |
2. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 3 : 6 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK MB Tabor | 5 : 0 | Primorje Ajdovščina |
ŽNK Krim RollJet | 3 : 0 | ŽNK Olimpija T.B. |
ŽNK Cerklje | 0 : 7 | ŽNK Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Krim RollJet | 13 | 32 | |
2 | ŽNK MB Tabor | 13 | 29 | |
3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 28 | |
4 | ŽNK Radomlje | 13 | 27 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 13 | 15 | |
6 | ŽNK Olimpija T.B. | 13 | 9 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 13 | 7 | |
8 | ŽNK Cerklje | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 23 |
2. | Noelle Vilčnik | 15 |
Korina Lara Janež | 15 | |
4. | Anja Eferl | 14 |
5. | Nina Mele | 12 |
6. | Nika Krajnc | 10 |
7. | Hana Feratović | 8 |
Lea Dolinar | 8 | |
9. | Živa Rakovec | 7 |
Ema Erman | 7 | |
Patrija Steklačič | 7 | |
Nuša Štumberger | 7 | |
13. | Aneja Lorbek | 6 |
Selma Šabotić | 6 | |
15. | Gaja Bizjak | 5 |
Lara Ferjančič | 5 | |
17. | Katjuša Kern | 4 |
Daša Dolenšek | 4 | |
Daša Krajnc | 4 | |
Patricija Ham | 4 |