Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Krško |
Z |
Nafta 1903 | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Aluminij |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravinja | 0 : 9 | Maribor |
Z |
Maribor | 19 : 0 | Vipoll Veržej |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 6 | Maribor |
Z |
Beltinci | 0 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 0 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 41 | 4 | 5 | 32 | 27 | ||
Maribor | 41 | 32 | 5 | 4 | 120 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 20 | 3 | 2 | 15 | 19 | ||
Maribor | 20 | 15 | 2 | 3 | 58 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 21 | 1 | 3 | 17 | 8 | ||
Maribor | 21 | 17 | 3 | 1 | 62 |
22/23 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.03.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.09.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:4 | (1:3) |
21/22 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.04.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 19.03.2022, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 4:0 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.11.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 2:1 | (2:1) |
19/20 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
17/18 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
16/17 | 9.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
15/16 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
15/16 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30 | - | Maribor | 1:1 | (0:0) | |
14/15 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30 | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) | |
13/14 | 12.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
12/13 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:1) | |
12/13 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
11/12 | 13.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00 | - | Maribor | 1:5 | (1:2) | |
10/11 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00 | - | Aluminij | 9:0 | (3:0) | |
09/10 | 17.krog | Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) | |
09/10 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 2:4 | (1:1) | |
08/09 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:1 | (2:0) | |
08/09 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00 | - | Maribor | 0:6 | (0:3) | |
07/08 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00 | - | Aluminij | 4:0 | (0:0) | |
07/08 | 4.krog | Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00 | - | Maribor | 4:1 | (3:1) | |
06/07 | 16.krog | Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00 | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) | |
06/07 | 3.krog | Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00 | - | Maribor | 0:6 | (0:2) | |
05/06 | 21.krog | Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00 | - | Aluminij | 6:1 | (2:1) | |
05/06 | 8.krog | Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00 | - | Maribor | 2:3 | (1:1) | |
04/05 | 20.krog | Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:0) | |
04/05 | 7.krog | Maribor, 03.11.2004, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:1 | (2:1) | |
03/04 | 24.krog | Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:2) | |
03/04 | 11.krog | Maribor, 18.10.2003, ob 14.00 | - | Aluminij | 5:0 | (4:0) | |
02/03 | 21.krog | Maribor, 07.05.2003, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:1 | (3:0) | |
02/03 | 8.krog | Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45 | - | Maribor | 1:4 | (0:3) |
17. krog | ||
---|---|---|
VOC Celje | : | Kety Emmi Bistrica |
Krško | : | Fužinar |
Nafta 1903 | : | Mura |
Drava Ptuj | : | Beltinci |
Aluminij | : | Maribor |
Rudar Velenje | : | Vipoll Veržej |
Fortis Jarenina | : | Dravinja |
Dravograd | : | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 12 | 33 | |
2 | Aluminij | 12 | 32 | |
3 | Maribor | 12 | 31 | |
4 | Rudar Velenje | 12 | 29 | |
5 | VOC Celje | 12 | 27 | |
6 | Krško | 11 | 21 | |
7 | Fortis Jarenina | 11 | 20 | |
8 | Dravograd | 12 | 15 | |
9 | Drava Ptuj | 12 | 13 | |
10 | Fužinar | 12 | 11 | |
11 | Šampion | 12 | 10 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 12 | 9 | |
13 | Vipoll Veržej | 12 | 9 | |
14 | Nafta 1903 | 12 | 8 | |
15 | Beltinci | 12 | 7 | |
16 | Dravinja | 12 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Cener | 20 |
2. | Adin Jahić | 18 |
3. | Aljaž Vogrinčič | 16 |
4. | Jaša Jelen | 13 |
David Vidmajer | 13 | |
6. | Lan Mesarič | 12 |
7. | Lanej Bakšič | 11 |
8. | Jan Krajnc | 9 |
9. | Jakob Nejc Ružič | 8 |
Nejc Planšak | 8 | |
Dominik Biro | 8 | |
12. | Enej Herman | 7 |
Nejc Bezjak | 7 | |
Tin Jurić | 7 | |
Tai Meze | 7 | |
Luka Mladenović | 7 | |
Matej Kotnik | 7 | |
18. | Janin Petrak | 5 |
Lovro Golič | 5 | |
Lan Marinič | 5 |