Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 3 | Šampion |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Rudar Velenje | 6 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | MB Tabor |
P |
MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | MB Tabor |
P |
Dravograd | 4 : 1 | MB Tabor |
P |
MB Tabor | 1 : 4 | Aluvar Gančani Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
NK MB Tabor | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||
NK MB Tabor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
NK MB Tabor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 |
19/20 | 9.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.10.2019, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 14.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 1.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.08.2018, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | NK MB Tabor | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 18.krog | Slovenska Bistrica, ŠP - umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00 | - | NK MB Tabor | 3:1 | (1:0) | |
15/16 | 5.krog | Maribor, ŠP Tabor, 05.09.2015, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:2 | (0:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
Fortis Jarenina | : | A2S Celje |
Kety Emmi Bistrica | : | MB Tabor |
Aluminij | : | Aluvar Gančani Beltinci |
Mura | : | Dravograd |
Krško | : | Vipoll Veržej |
Maribor | : | Rudar Velenje |
Šampion | : | Drava Dakinda Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |