Sodniki: | Klinc Niko (glavni sodnik), Petek Jernej (1. pomoč), Kamenšek Zdenko (2. pomoč) |
Delegat: | Kontarček Branko |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Fortis Jarenina | 0 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Krško |
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | ||
Mura | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
Mura | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 |
22/23 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.05.2023, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 12.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.05.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:1 | (2:1) |
21/22 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00 | Aluminij | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:4 | (1:3) |
17. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | : | Fortis Jarenina |
Dravograd | : | Rudar Velenje |
Aluvar Gančani Beltinci | : | Drava Dakinda Ptuj |
MB Tabor | : | Šampion |
A2S Celje | : | Maribor |
Kety Emmi Bistrica | : | Krško |
Aluminij | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |