Sodniki: | Založnik Vito (glavni sodnik), Ivanovič Uroš (1. pomoč), Djukić Dejan (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 90 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
Z |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Šampion | 1 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Rudar Velenje | 3 : 0 | A2S Celje |
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 40 | 29 | 6 | 5 | 97 | ||
Celje | 40 | 5 | 6 | 29 | 20 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 21 | 15 | 4 | 2 | 49 | ||
Celje | 21 | 2 | 4 | 15 | 11 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 19 | 14 | 2 | 3 | 48 | ||
Celje | 19 | 3 | 2 | 14 | 9 |
22/23 | 21.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 12.04.2023, ob 13.00 | A2S Celje | - | Maribor | 1:5 | (1:1) |
22/23 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.09.2022, ob 11.00 | Maribor | - | Celje | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.05.2022, ob 11.00 | Maribor | - | Celje | 7:0 | (3:0) |
21/22 | 4.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 18.09.2021, ob 12.00 | Celje | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 6.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Celje | 3:0 | (2:0) |
19/20 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00 | Maribor | - | Celje | 4:0 | (4:0) |
18/19 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 30.03.2019, ob 15.00 | A2S Celje | - | Maribor | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00 | Maribor | - | Celje | 4:2 | (1:1) |
17/18 | 9.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30 | Celje | - | Maribor | 1:2 | (0:2) |
16/17 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Celje | 4:1 | (4:0) |
16/17 | 5.krog | Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30 | Celje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
15/16 | 24.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 11.krog | Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00 | - | Celje | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 24.krog | Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30 | - | Celje | 1:1 | (1:1) | |
13/14 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00 | - | Celje | 6:0 | (2:0) | |
13/14 | 8.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:3) | |
12/13 | 19.krog | Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00 | - | Maribor | 1:7 | (1:3) | |
12/13 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00 | - | Celje | 3:1 | (2:1) | |
11/12 | 16.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00 | - | Celje | 1:1 | (0:1) | |
10/11 | 29.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00 | - | Maribor | 1:4 | (0:1) | |
10/11 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00 | - | Celje | 3:0 | (1:0) | |
09/10 | 20.krog | Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
09/10 | 5.krog | Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
08/09 | 23.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:0) | |
08/09 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00 | - | Celje | 0:2 | (0:0) | |
07/08 | 3.krog | Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:0) | |
06/07 | 22.krog | Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 9.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30 | - | Celje | 1:0 | (1:0) | |
05/06 | 15.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00 | - | Maribor | 1:2 | (0:1) | |
05/06 | 2.krog | Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00 | - | Celje | 1:2 | (0:2) | |
04/05 | 17.krog | Maribor, 02.04.2005, ob 12.30 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 4.krog | Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:2) | |
03/04 | 23.krog | Maribor, 15.05.2004, ob 12.30 | - | Celje | 4:1 | (3:0) | |
03/04 | 10.krog | Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:1) | |
02/03 | 19.krog | Maribor, 05.04.2003, ob 16.00 | - | Celje | 2:0 | (0:0) | |
02/03 | 6.krog | Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30 | - | Maribor | 2:0 | (1:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Drava Dakinda Ptuj | 4 : 0 | Aluvar Gančani Beltinci |
Maribor | 4 : 0 | A2S Celje |
Krško | 2 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Mura | 3 : 0 | Aluminij |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Dravograd |
Šampion | 2 : 1 | MB Tabor |
Fortis Jarenina | 3 : 1 | Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |