Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Cerovac Daniel (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Zebec Srečko |
Št. gledalcev: | 80 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
VOC Celje | 3 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 1 : 2 | Mura |
N |
Krško | 1 : 1 | Gorica |
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorica | 25 | 10 | 5 | 10 | 39 | ||
Olimpija Ljubljana | 25 | 10 | 5 | 10 | 39 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 5 | 3 | 6 | 19 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 11 | 4 | 2 | 5 | 17 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 |
23/24 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 30.09.2023, ob 15.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:2) |
22/23 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.05.2023, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.10.2022, ob 11.30 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:2) |
20/21 | 2.krog | Renče, Igrišče Renče, 19.08.2020, ob 15.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Renče, Igrišče Renče, 14.09.2019, ob 14.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 08.05.2019, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Renče, Igrišče Renče, 03.10.2018, ob 14.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 21.04.2018, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 03.12.2017, ob 12.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 20.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 15.04.2017, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 25.09.2016, ob 14.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:0) |
15/16 | 20.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.03.2016, ob 13.00 | - | Gorica | 5:1 | (2:0) | |
15/16 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 05.09.2015, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 18.krog | Ljubljuba Bežigrad, Jama umetna trava, 22.11.2014, ob 12.00 | - | Gorica | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 3.krog | Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 16.08.2014, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:0) | |
13/14 | 30.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 28.05.2014, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:2) | |
13/14 | 15.krog | Ljubjana, ŠC Jama, umetna trava, 09.11.2013, ob 12.00 | - | Gorica | 1:0 | (1:0) | |
12/13 | 28.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30 | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 13.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 11.11.2012, ob 12.00 | - | Gorica | 2:4 | (0:2) | |
11/12 | 24.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 14.04.2012, ob 14.00 | - | Gorica | 1:2 | (0:0) | |
11/12 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 08.10.2011, ob 13.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) | |
10/11 | 26.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 01.06.2011, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 4:0 | (1:0) | |
10/11 | 11.krog | Ljubljana, Jama centralnega stadiona, 24.10.2010, ob 13.30 | - | Gorica | 1:3 | (1:1) | |
09/10 | 28.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.05.2010, ob 15.30 | - | Gorica | 3:5 | (1:2) | |
09/10 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 07.11.2009, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Aluminij |
Gorica | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 0 : 0 | VOC Celje |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Krško |
Triglav Kranj | 6 : 1 | Mura |
Koper | 3 : 2 | Bravo Publikum |
Domžale | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |