Sodniki: | Gregorc Jan (glavni sodnik), Račman Anže (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Kresnik Dejan |
Št. gledalcev: | 80 |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo Mastercard | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Koper | 0 : 1 | Bravo Mastercard |
Z |
Domžale | 2 : 3 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Bravo Mastercard |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
P |
Nafta 1903 | 4 : 11 | Kalcer Radomlje |
Z |
Gorica | 0 : 3 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Maribor |
P |
Koper | 3 : 0 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | ||
ND Lendava 1903 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||
ND Lendava 1903 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Bravo | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
ND Lendava 1903 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
23/24 | 16.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 05.12.2023, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 29.07.2023, ob 17.30 | Bravo Mastercard | - | ND Lendava 1903 | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 22.krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana, 23.04.2023, ob 14.30 | Nafta 1903 | - | Bravo | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 08.10.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | ND Lendava 1903 | 6:1 | (3:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 2 : 2 | Krka |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Domžale |
Bravo Mastercard | 6 : 1 | Nafta 1903 |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Kalcer Radomlje | 2 : 3 | Brinje Grosuplje |
Maribor | 1 : 2 | A2S Celje |
Koper | 3 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 56 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 50 | |
3 | Maribor | 26 | 49 | |
4 | Nova KBM Aluminij | 26 | 44 | |
5 | A2S Celje | 26 | 42 | |
6 | Kalcer Radomlje | 26 | 39 | |
7 | Domžale | 26 | 37 | |
8 | Brinje Grosuplje | 26 | 34 | |
9 | Bravo Mastercard | 26 | 34 | |
10 | Koper | 26 | 31 | |
11 | Mura | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 26 | 19 | |
14 | Gorica | 26 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Rok Štorman | 19 |
2. | Marcos Tavares | 17 |
3. | Jaka Domjan | 16 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Lan Lekše | 13 |
Maj Škoflek | 13 | |
7. | Tihomir Maksimović | 12 |
Jure Novak | 12 | |
9. | Matic Ivanšek | 11 |
Patrik Katič | 11 | |
Zahid Ilijazi | 11 | |
David Šćira | 11 | |
13. | Domen Justinek | 10 |
Žiga Korošec | 10 | |
Dino Kojić | 10 | |
16. | Matej Malenšek | 9 |
Aleks Ristić | 9 | |
Luka Pučnik | 9 | |
19. | Luka Turudija | 8 |
Vid Hojč | 8 |